RSS
 

Sztuka pakowania prezentów.

05 gru

Zbliżają się święta…HURA !!!  Będą prezenty….HURA !!!

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię dawać prezenty ładnie zapakowane. Miałam pokazać propozycje kartek świątecznych, ale to już było  w zeszłym roku . No właśnie… Tak na marginesie to już minął rok jak moje albumy (i nie tylko) ujrzały światło dzienne :) Jest mi ogromnie miło, że jednak tu zaglądacie… czasem komentujecie… wspieracie dobrym słowem…inspirujecie swoimi zdjęciami (bo każdy album, który robię jest jedyny w swoim rodzaju). DZIĘKUJĘ !!!

Ale do meritum. Przygotowałam kilka propozycji jak zapakować drobne upominki.

Propozycja nr.1 Perfumy

Zawijamy w gładki złoty papier. Z czerwonego rattanu robimy kokardkę. Klejem do drewna doklejamy gwiazdkę anyżu i całość przyklejamy do prezentu.

Propozycja nr. 2 Książka

Zawijamy w gładki papier. Z tektury falistej wycinamy dwa paski szer. 3 cm. Jeden przyklejamy za pomocą taśmy dwustronnej do zawiniętego w papier prezentu, z drugiego formujemy kokardę i naklejamy na pasek tektury.


Propozycja nr. 3 Płyta

Zawijamy w srebrny, metaliczny papier. Z cienkiej wstążki w czterech kolorach ucinamy po dwa odcinki z koloru. Za pomocą taśmy dwustronnej przyklejamy końcówki wstążek owijając prezent i łącząc je od spodu . To samo robimy z pozostałymi czterema odcinkami, przyklejając je równolegle, a od wierzchniej strony przeplatając. Jeden rząd wstążek przyklejamy ich błyszczącą stroną, a równoległy matową.

Propozycja nr.4 Kosmetyki

Zawijamy w gładki lub prążkowany papier. Z sizalu robimy kokardkę do której dołączamy listki ostrokrzewu. Przymocowujemy do prezentu taśmą dwustronną.

Kompozycję sizalu z ostrokrzewem zastosowałam do srebrnego i złotego papieru w zeszłym roku. :)

Życzę Wam wymarzonych i pięknie zapakowanych prezentów na mikołajki i nie tylko.

Pozdrawiam :)

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii INNE

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Mary

  13 grudnia 2013 o 10:24

  Bardzo efektowne pakuneczki!:)
  ale, jak zapakować to jedno, ale po pomysły co kupić zapraszam do siebie:) http://mieszkacpieknie.blogspot.com/2013/12/10-designerskich-prezentow-dla-maego.html

   
 

 • RSS
 • Facebook